Pokazy flamenco

pokaz flamencoSzukasz pomysłu na spotkanie firmowe, imprezę okolicznościową lub inne wydarzenie? Zorganizujemy niebanalną oprawę artystyczną na każdą okazję. Występ flamenco zachwyci Twoich gości i przeniesie ich w klimat gorącej Andaluzji. Podczas pokazu, tancerki ubrane w kolorowe, tradycyjne suknie posługują się charakterystycznymi rekwizytami flamenco: kastaniety (taniec z kastanietami), wachlarz (taniec z wachlarzem), mantón (taniec z chustą), bastón (taniec z laską), bata de cola (taniec w sukni z trenem). Nasza oferta może być dostosowana do każdego rodzaju imprezy!

Pokaz flamenco może mieć różne warianty. Najpopularniejsze z nich to:

Na specjalne okazje możemy zaprosić artystów z Hiszpanii (szczegóły do negocjacji). Pokaz flamenco może być połączony z nauką tańca (podstawowe kroki, stepowanie, prelekcja).

Podstawowy pokaz flamenco składa się z dwóch bloków po około 20 minut rozdzielonych przerwą. Każdy blok to trzy - cztery tańce, pieśni lub utwory instrumentalne. Na życzenie możemy skrócić lub wydłużyć występ, tak aby dopasować go do oczekiwań klienta.

Występujemy na różnego rodzaju eventach firmowych (impreza integracyjna, bankiet, jubileusz, szkolenie, pokazy dla firm), imprezach komercyjnych (promocje, targi, konferencje) oraz imprezach okolicznościowych (impreza w stylu hiszpańskim, fiesta flamenco, wesele, walentynki, sylwester, andrzejki, wieczór panieński itp.). Występujemy na terenie całej Polski.